دانلود بازی La-Mulana 2 برای کامپیوتر

ساخت وبلاگ

دانلود بازی La-Mulana 2 برای کامپیوتر

 • دانلود بازی La-Mulana 2 برای کامپیوتر

  دانلود بازی La-Mulana 2 به عنوان یک بازی در سبک مترویدوانیا شناخته می‌شود (یک اکشن پلتفرمر ۲ بعدی با تاکید بر اکتشاف غیر خطی). هسته اصلی بازی رمزگشایی از معماهای متعددی است که در طول بازی پراکنده شده‌اند و نیز حل کردن پازل‌هایی که به عنوان بخشی از خرابه‌ها وجود دارند. همانند عنوان قبلی، بازی La-Mulana 2 شامل بخش آموزشی نخواهد بود. شما به عنوان یک جستجوگر وظیفه دارید که با تکیه به خودتان رازهای مخفی خرابه‌ها را کشف کرده و حقیقت را برملا سازید.

  با رمزگشایی متون مقبره‌های تاریخی که در سراسر خرابه‌ها پراکنده شده‌اند، به تدریخ از اسرار خرابه‌ها پرده برمی‌دارید. این که چگونه و به کدام بخش از خرابه‌های زیرزمینی رفته، انتخابش بر عهده شماست. گاهی اوقات نیاز دارید که تغییراتی در پشت زمینه، صداهای اسرارآمیز و قدرت دشمنان ایجاد کنید و یا از تله‌ها مخفیانه عبور کرده تا تغییرات جزئی پیرامون خود را کشف کنید. تعداد زیادی هیولاهای وحشی و وحشتناک و نیز محافظان (guardians) در مسیر سفر شما به اعماق این شبکه زیزمینی جدید، بر سر راهتان قرار خواهند گرفت. خوشبختانه شما تعداد زیادی تجهیزات و سلاح در دسترس دارید که در این سفر به کمک شما خواهند آمد.

  La-Mulana 2 PC-CODEX

  دانلود-بازی-La-Mulana-2

  La Mulana 2 شامل ویژگی‌هایی همچون خرابه‌های باستانی، اسرار تفکربرانگیز، تعداد بی‌شماری آیتم و دشمنانی وحشتناک است و از ترکیب این موارد یک عنوان عالی در سبک مترویدوانیا ساخته است. “یک عنوان اکشن اکتشافی با درون‌مایه‌ی باستانی”. در La Mulana 2 شما برای گشت و گذار در خرابه‌های باستانی La Mulana که گفته می‌شود مهد تمدن بشری می‌باشد، در نقش لومیسا کوسوگی (Lumisa Kosugi) قرار می‌گیرید؛ دختر قهرمان عنوان قبلی.

  صرف‌نظر از یافتن دلیلی برای پیدایش ناگهانی هیولاها، لومیسا به یک La Mulanaی دیگر می‌رود: خرابه‌هایی که با نام Eg-Lana شناخته ‌می‌شود. در خرابه‌هایی وسیع متشکل از چندین نقشه گشت و گذار کنید؛ با استفاده از تخته‌سنگ‌ها و پیام‌هایی که در طول مسیر کشف می‌کنید، اسرار و معماها را حل کنید؛ و در طول سفر خود به اعماق خرابه‌ها، هیولاهایی که با نام Guardians شناخته می‌شوند را از پای درآورید. رازهایی که در انتهای سفرتان به Eg-Lana منتظر شما هستند را باور نخواهید کرد. در دانلود بازی La-Mulana 2 نقشه‌ها و اتاق‌های مختلف به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با نرخ تصویر ۱۶:۹ سازگار باشد و این ویژگی باعث شده که بازی برای اجرا در تلویزیون‌ها و مانیتورهایی با صفحه نمایش پهن، کاملا مناسب باشد.

  منبع توضیحات: گیم فا

  La-Mulana 2 features sprawling ancient ruins, mind-boggling mysteries, untold numbers of items, and terrible enemies combining to form what is possibly the perfect Metroidvania-style “archaeological ruin exploration action game”. In La-Mulana 2, you take on the role of Lumisa Kosugi – daughter of the previous title’s hero – as she explores the ancient ruins of La-Mulana, said to be the cradle of human civilization. Desperate to find the cause of the numerous recent appearances of monsters from the ruins, Lumisa heads to the “other” La-Mulana: the ruins known as Eg-Lana.

  سیستم مورد نیاز

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  Requires a 64-bit processor and operating system
  OS: Windows 7 (64-bit)
  Processor: Intel(R) Core(TM) i5 2.3GHz or above
  Memory: 4 GB RAM
  Graphics: Graphic board with at least 1GB of VRAM
  DirectX: Version 11
  Storage: 4 GB available space

  سیستم پیشنهادی:

  Requires a 64-bit processor and operating system
  OS: Windows 10 (64bit)
  Processor: Intel(R) Core(TM) i7 3.00GHz or above
  Memory: 8 GB RAM
  Graphics: DirectX® 12-compatible graphic board with at least 2GB of VRAM
  DirectX: Version 11
  Storage: 4 GB available space
  Sound Card: DirectX® 12 compatible sound card

  ۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

  ۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

  ۳) به نصب بازی بپردازید.

  ۴) محتوای موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

  ۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

  رزرو مکان تبلیغاتی

  اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد.

download (1)

 

دانلود,بازی,La-Mulana,2,برای,کامپیوتر,...
نویسنده : kavoosifar بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 22 مرداد 1397 ساعت: 15:56